Strona główna
Dziecko
Tutaj jesteś

Wakacje z Yacht Club Bergline

4 sierpnia 2022 Yacht Club Bergline


Zastanawiasz się, jak zorganizować swojemu dziecku wakacje we Wrocławiu lub okolicach? Doskonałym wyborem będą półkolonie z Yacht Club Bergline. Przez cały sezon klub żeglarski organizuje półkolonie we Wrocławiu, gdzie dzieci uczą się żeglarstwa, dyscypliny, odpowiedzialności i przy okazji doskonale się bawią. To efektywne połączenie: aktywności fizycznej, dobrej zabawy i atrakcyjnie spędzanego czasu wakacyjnego w gronie rówieśników. 

Jak wyglądają półkolonie we Wrocławiu od YCB?

Przede wszystkim półkolonie we Wrocławiu przygotowane przez Yacht Club Bergline to atrakcyjna oferta zarówno dla młodych żeglarzy, jak i osób, które nie miały wcześniej do czynienia z tym sportem. Każdego dnia dzieci spędzają nawet 4-5 godzin podczas aktywności na wodzie, gdzie uczą się bezpiecznego żeglowania oraz prawidłowego zachowania nad wodą. Ta nauka jest ponadczasowe i wiedza wyniesiona z półkolonii we Wrocławiu z powodzeniem przyda się w wielu innych sytuacjach na całym świecie. 

Dzień na półkolonii rozpoczyna się już o 7:30. Następnie dzieci na rozbudzenie biorą udział w grach i zabawach ruchowych na świeżym powietrzu, a także wykonują prace bosmańskie przygotowujące jednostki do wyjścia na wodę. Wówczas przychodzi czas na aktywną żeglugę i naukę obsługi jednostki na wodzie, manewrowania ją, a także trafnej oceny potencjalnych zagrożeń związanych ze spędzaniem czasu nad wodą. W końcu to żywioł, do którego należy podchodzić z szacunkiem. W trakcie półkolonii we Wrocławiu dzieci mają zapewniony ciepły dwudaniowy posiłek z deserem, a także wodę do picia. Zajęcia trwają do 16:30 i w tym czasie realizuje się również zadania na suchym lądzie. Dzieci poznają rówieśników i jest to doskonała okazja do nawiązania przyjaźni, które przetrwają lata. Ponadto każdy maluch uczy się: odpowiedzialności, sumienności, ostrożności, pracowitości, dyscypliny, a także pracy zespołowej. Umiejętności te z powodzeniem wykorzysta w wielu aspektach swojego życia w przyszłości. 

Yacht Club Bergline – czy wart jest zaufania?

Atutem skorzystania z wakacyjnej oferty Yacht Clubu Bergline jest to, że tworzą go prawdziwi profesjonaliści. To instruktorzy o wieloletnim doświadczeniu oraz odpowiednim przygotowaniu pedagogicznym. Właśnie dlatego są godni zaufania i z czystym sumieniem można powierzyć im dzieci pod opiekę na wakacje. Przez cały czas trwania półkolonii we Wrocławiu dzieci pozostają pod opieką wykwalifikowanego ratownika. Ponadto wszystkie zajęcia prowadzone są nowym i dokładnie sprawdzonym sprzęcie. Dotyczy to zarówno łódek klasy Optimist, jachtów SIGMA 600, łodzi, SUPów, jak i środków asekuracyjnych i ratunkowych. Półkolonie we Wrocławiu przygotowane przez Yacht Club Bergline to gwarancja dobrej zabawy oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa. 

Zapraszamy do skorzystania z oferty YCB

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą półkolonii i innych zajęć przygotowanych przez Yacht Club Bergline na wakacje. Propozycja jest dopasowana do potrzeb dzieci, które mogą aktywnie spędzać wakacje również w przestrzeni miejskiej. Wiele z nich nie ma świadomości tego, że we Wrocławiu można aktywnie pływać pod żaglami. Szczegóły dotyczące półkolonii i dostępnych terminów otrzymają Państwo po kontakcie z zespołem Yacht Clubu Bergline. To doskonały wybór wakacyjny nawet dla najbardziej wymagających maluchów. 

Artykuł sponsorowany

Redakcja kredkafe.pl

Jesteśmy społecznością pasjonatów, którzy oddają się fascynującemu światu mody, urody i stylu życia z pełnym zaangażowaniem. Nasza platforma to oaza inspiracji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie - od najświeższych trendów w modzie po najskuteczniejsze triki pielęgnacyjne i porady dotyczące makijażu.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

książki sensoryczne
Ćwicz wyobraźnię dziecka
Yacht Club Bergline

Jesteś zainteresowany reklamą?

Yacht Club Bergline