H A S A N K I

Zajęcia przedprzedszkolne dla dzieci w wieku: 2-3 lat.

termin: WTORKI i CZWARTKI, godz.: 11:00-13:00

koszt:

- karnet miesięczny (8 kolejnych zajęć): 350 zł

- pół karnetu (4 kolejne zajęcia w wybranym dniu): 200 zł

- pojedyncze zajęcia: 55 zł

zapisy: cafekredka@gmail.com

* ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy

Jeśli Twoje dziecko nie chodzi jeszcze do przedszkola, a chcesz by miało kontakt z rówieśnikami, zapraszamy do hasania w kredkowym świecie dźwięków i kolorów! HASANKI, to dwugodzinne zajęcia, na których wspólnie się bawimy przy muzyce, rozwijamy umiejętności manualne i integrujemy zmysły. Zajęcia składają się z dwóch zintegrowanych ze sobą części: muzyczno- ruchowej i plastycznej, z przerwą na wspólny posiłek. Każde spotkanie to nowy temat wprowadzający w przedszkolny świat. Budujemy wrażliwość muzyczną, kształcimy słuch i rozwijamy percepcję ruchową. Uczymy się śpiewać, tańczyć i wystukiwać rytmy świata. Zajęcia częściowo prowadzone są przy akompaniamencie skrzypiec.

Część plastyczna, to zabawa z kolorem, fakturą, różnego rodzaju materiałami i tworzywami. Będziemy malować, kleić i wycinać. Przesypywać, przelewać i przekładać tak by zadbać o rozwój manualny i wyjść z zajęć z uśmiechem na twarzy.

Prowadząca: KATARZYNA SZYMCZAK - skrzypaczka, wokalistka, animatorka, absolwentka Wydziału Muzykologii Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada kilkuletnie doświadczenie pracy z dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 5 lat. Od lat wykonuje muzykę irlandzką i bretońską na skrzypcach w takich zespołach jak Duan, 4 non brets i inne. Zafascynowana muzyką tradycyjną z różnych zakątków świata wprowadza ją jako element swoich zajęć, ponieważ jest to muzyka najbliższa człowiekowi, tworzona prosto z serca i nie obarczona tak wieloma regułami i zasadami jak muzyka klasyczna. Zainspirowana do prowadzenia zajęć dla dzieci przez swoją 6 -letnią córkę, w której udało się zaszczepić naturalną miłość do muzyki.