K R E D K O W E   P R Z E D S Z K O L E

Zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wieku 2-3 lat.

termin: ŚRODY i PIĄTKI

- środy: 12:00-14:00

- piątki: 12:00-14:00

koszt:

- karnet miesięczny (8 kolejnych zajęć): 390 zł

- pół karnetu (4 kolejne zajęcia w wybranym dniu): 250 zł

- pojedyncze zajęcia: 65 zł

zapisy: cafekredka@gmail.com

* ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy

Najlepsza zabawa to zabawa z rówieśnikami!

Kredka dobrze o tym wie i dlatego zaprasza maluchy od 2 do 3 roku życia do swojego mini przedszkola, w którym swobodna zabawa przeplata się z działaniem edukacyjnym. Podczas 3 godzinnych zajęć będziemy malować, budować, turlać piłkę, biegać pod kolorową chustą, przelewać, wylewać, wycinać i sklejać. Zatańczymy również w rytmie ulubionych piosenek, zagramy na mini instrumentach i dowiemy się jak można zaśpiewać otaczający nas świat.

By nabrać sił do dalszego brykania podczas zajęć wspólnie zjemy pyszny i zdrowy obiad!

KREDKOWE PRZEDSZKOLE to cykliczne 3 godzinne zajęcia, które pozwolą Twojemu dziecku aktywnie spędzić czas z innymi dziećmi, twórczo się rozwijać, pobudzą zmysły i wyobraźnię.
Podczas zajęć nauczymy się wspólnej zabawy w grupie, pobrykamy, poturlamy się, zatańczymy, zaśpiewamy, poszukamy dźwięków w instrumentach, wysłuchamy bajek i poznamy różne techniki plastyczne.

Plan zajęć składa z 3 części:

- muzyczno-ruchowej, gdzie zilustrujemy piosenki ruchem i zapoznamy się z wyglądem i brzmieniem instrumentów muzycznych

- adaptacyjno-edukacyjnej, gdzie zdobędziemy wiedzę na temat otaczającego nas świata, kształtów, kolorów, faktury przedmiotów etc.

- plastyczno-manualnej podczas której damy upust swojej potrzebie tworzenia lepiąc, malując, wydzierając, wyklejając...


ZAPEWNIAMY WSZYSTKIE MATERIAŁY NA ZAJĘCIA ORAZ POSIŁEK DLA DZIECKA

Część muzyczną prowadzi: AGATA PRZYGÓCKA - wokalistka i aktorka. Przez 13 lat pracy zawodowej współpracowała z największymi scenami musicalowymi w Polsce. Ukończyła wydział piosenki i jazzu w Warszawie oraz szkołę muzyczną 2. stopnia im. F.Chopina w Warszawie. Swoją przygodę z teatrem muzycznym rozpoczęła w musicalu "Metro" J.Józefowicza. Zagrała role w musicalach: Hair, Evita, Wichrowe Wzgórza, Miss Saygon oraz Grease. Pracę zawodową z dziećmi rozpoczęła w 1995 r. współpracą z zespołem dziecięcym Pantera prowadząc zajęcia umuzykalniające.

Część ogólnorozwojową prowadzi: GABRIELA KAMIŃSKA - animatorka z grupy animacyjnej sowaliska. Od lat pracuje z dziećmi w różnym wieku – jako drużynowa gromady zuchowej, wychowawca kolonijny, animatorka urodzin dziecięcych, opiekunka. Jednak to właśnie praca z najmłodszymi sprawia jej najwięcej radości i satysfakcji.