SMYKOSENSORYKA

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 1-2 lat

 

termin: PIĄTKI (45min)    godz.: 11:00-11:45 

koszt:

- pojedyncze zajęcia: 35 zł

- karnet miesięczny (4 kolejnych zajęć): 120 zł

 

zapisy: cafekredka@gmail.com lub 511-023-455

* ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy

 

Nowe zajęcia: SMYKOSENSORYKA.


Małe oczka, sprytny nosek, bosa stópka i ciekawski języczek, to pierwsze niesamowite narzędzia, dzięki którym dzieciaki odkryją pełnię barw, dźwięków, zapachów i smaków otaczającego nas świata.

SmykoSensoryka to zajęcia dla maluszków od roku do 2 lat, podczas których w formie zabawy wszechstronnie stymulujemy rozwój naszych Pociech. Bawimy się kładąc nacisk na rozwój poznawczy, rozwój małej i dużą motoryki oraz umiejętności społecznych. Zależy nam aby Twoje dziecko rozwijało się harmonijnie dlatego podczas zajęć stosujemy różne metody i formy pracy. Rozwijamy zmysły, budujemy świadomość ciała i przestrzeni, doskonalimy umiejętności poruszania się, wspieramy rozwój mowy, rozładowujemy energię, pobudzamy wyobraźnię. Wykorzystujemy do tego muzykę, wierszyki – masażyki, taniec a także bańki mydlane, naturalne pomoce (mąka, ziarna, woda…) oraz wiele innych rekwizytów.


Scenariusze zajęć oparte są na różnorodnych metodach (integracja sensoryczna, Montessori, metoda Weroniki Sherborne) z których nasza ciocia Małgosia wybiera to co najlepsze.
Dzieci na zajęciach SmykoSensoryki dobrze się bawiąc mogą się pobrudzić dlatego prosimy zadbać o strój, który im na to pozwoli. Często używamy też do zabawy paluszków, całych dłoni a nawet gołej stopy.

 

Zajęcia prowadzi: Małgorzata Krasny-Szyszkiewicz